Avatar uživatele
Pokročilý

lucille

Viditelné (vystupující) žíly - jak je můžu získat?

ahoj chtela bych se zeptat jakto ze nekterým lidem jdou na rukách vydět žíly jakože sou takový víc vystouplý a některým vidět nejsou...kvůli čemu to je???...a jak se jim to stalo??....(mě se to totis strasne líbí a jestli by to šlo tak bych to tak taky chtela mítjenže mě vystupují žíly jen když si odkrvim ruku)...nešlo by to nejak udelat??
Doplňuji:
mno ja to nechci kvuli tomu ze je to romantické...:D...ja sem typ človeka kterej je strasnej magor co chce vypadat naprosto jinak nez normalni lidi...:D....jako ehm...holka co se snazí oblíkat jako kluk...chodím do 8 tridy a bojí se me i učitelé...:D...proslavená tím ze sem se za celých 8 let ve skole jeste neusmála...mno proste magor....:D...takze se nemuzete divit ze se mi to líbí....:D

Odpovědí: 5 | Upravil/a | Před 3742 dny

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

annas

Já vystouplé žíly nemám, ale překvapila mě odpověď, kterou cituji.

Dalo by se říct, že vyběhlé žíly vypovídají o naší fyzičce. Když budete sportovat, tak budete mít hodně vystouplé žíly, protože když se zrychlí tep, tak se žíly roztahují. Žíly také mohou vystoupnout při práci (třeba při vyšívání) kdy jsou namáhány předloketní svaly. Samozřejmě hubeným lidem jsou žíly vidět více, protože mají méně tuku na rukou. Takže za vystouplé žíly se není třeba stydět, právě naopak, může být každý rád, že je na něm vidět, že se "nefláká" někde celý den u televize a počítače. Podívejte se třeba na sportovce, ti mají také ohromné žíly.

Zdroj: http://diskuse.doktorka.cz/nab ehle-zily-rukou/

 6Nominace 0 | Před 3742 dny Nahlásit
Avatar uživatele
Zlatý

ten který je

To asi nepůjde udělat.Já mám vidět na rukách vystouplé žíly už od malička a má to výhodu když mi berou krev.Sestřička se krásně trefí a nemusí se o to pokoušet několikrát.Jen nevím proč se ti to líbí?Já na tom nevidím nic úžasnýho.

 3Nominace 0 | Před 3742 dny Nahlásit
Avatar uživatele

anonym

Mam zily na rukou,ale nepripada mi to az moc tak romanticke.

 3Nominace 0 | Před 3742 dny Nahlásit
Avatar uživatele
Pokročilý

RAB

Nevim proč tomu tak je, ale myslim, že spousta lidí by ti ty svoje vystouplý žíly ráda dala. Já je teda namám a sem ráda.

 1Nominace 0 | Před 3742 dny Nahlásit
Avatar uživatele
Bronzový

iwetax

Já bych taky ráda měla vyditelný žíly. Alspoň pro sestřičky aby mě nemuseli píchat na slepo a na 3krát.

 1Nominace 0 | Před 3742 dny Nahlásit

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví