Anonym*

Cviky pro práci s počítačem

Myslím třeba i při psaní všemi deseti. Jak nejlépe cvičit ? Děláte nějaké cviky přímo vy, které vám vyhovují ? Na záda, ruce, prsty, oči. Prostě cokoliv.

Odpovědi
Tw!st

Na psaní všemi deseti existují programy jako ZAV, ATP apod.. Osobně mám takový tip, jak se zdokonalit v psaní, dělal jsem to takto když jsem se učil psát na klávesnici azbukou, abych si zapamatoval kde je jaký znak. Otevři si poznámkový blok a napiš pod sebe 30–50 slov (já jsem si dával ruská slova) a do druhého poznámkového bloku si stopuj, jak rychle tyto slova si schopný napsat. Dělej to takhle třeba jednou denně a zkoumej jak se zlepšuješ.

Aha, zpětně si to čtu a zjišťuju, že jsi myslel tělesné cviky pro sezení u počítače, ne cviky na počítači, omlouvám se.