vivatisCZ

Má kouření nějaké výhody?

Má kouření cigaret nějaké výhody?

Nejlepší odpověď
pepe88

Zvyšuje hladinu acetylcholinu a tím pádem zlepšuje myšlení, hlavně potlačuje chuť k jídlu, kdo hodně kouří, má vetšinou psychické problémy, jako je třeba schizofrenie atd.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… ano, je to velmi příjemné …
… ne, a proč by mělo? přestože uklidňuje, pomáhá zaplácat díry ve státní kase, leze to příšerně do peněz, člověk už ani nemůže do hospody, blbě se dejchá >>> ale kdysi to bylo cool …

quentos

Má – extra příjmy pro státní kasu
 – brzkou smrt, takže za vás stát tolik neutratí na důchodu (dožijete-li se ho)

loken

Z mého pohledu žádné výhody nemá… ani mít nemůže.

Kepler

Jedině snad to, že odpuzuje hmyz, vlezlé baby a jiné oprsklé jedince. Taky to snižuje chuť k jídlu a nezbývá tolik peněz na drogy. 🙂

dr.luha

Má, ale nesmí se to říkat…

ten který je

Kouření zeštíhluje. 😉

Jiří Bohumil

Jak pro koho. Pro stát snad příjmy z daní (ale zase naopak výdaje za léčení nemocí z kouření)- takže i to je diskutabilní. Pro kuřáky viz odpovědi kuřáků na tomto serveru. Pro nekuřáka má výhody nekouření. Za peníze které jeden kuřák za den prokouří, já se celý den stravuji (a to celkem dobře).
Nikde žádný smrad a netrápí mne žádný chronický kuřácký kašel.
Toto ze zkušenosti, od 15-ti do cca 23 let jsem kouřil. Pak mi došlo, co je to za nesmysl. A to tenkrát ještě kouření zdaleka nepřišlo tak draho, jako dnes.:-)

ivzez

Má, ale nevýhod má (oficiálně) více.

nonnel

Jak pro koho. Pro tabákový průmysl určitě.