Jrkuft

Nevíte, jak se namožení prsních svalů projevuje a jak dlouho se to léčí?

Zdravím
už tak měsíc mě různě pobolívá na hrudi.bolest se posouvá někdy mě bolí napravo někdy vlevo a uprostřed a někdy jsem úplně v pohodě.Dýchám normální a nebolí při nadechu

u doktora jsem byl rtg plic v pořádku,srdce v pořádku,pos­lech taky

Myslíte že to může být prostě jen natažené?Dělám skladníka takže tahám težké věci a ve volném čase dost často jezdím autem.
Jak se natažený prsních svalů projevuje a jak dlouho se to lečí?

--

namožené prsní svaly

Odpovědi
Midoc

Pokud bolest vystřeluje do hrudníku, je to od páteře. Prsní sval je jinde. Natažený sval bolí při doteku.
Je to způsobeno zvedáním těžkých předmětů při ohnuté páteří.
Dbát na správný způsob zvedání předmětů.
Vhodným cvičením protáhnou páteř,
je potřeba i jiný druh pohybu.

zjentek

Hodně řídíš? Hodně jinak posedáváš? Jak se stravuješ? Protože taky můžeš mít prachobyčejné, ale o to zákeřnější VĚTRY! A ty pak bolí tam, kde to nejmíň čekáš, bolest „cestuje“, především pak právě po hrudníku. (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Midoc

Nedělat rychle pohyby ani při cvičení.
Dělat různou práci, nedělat to samé dokola.