Můžu mít kost navíc ?

Před měsícem mi dali sádru s tím, že mám ulomenou kost v kotníku. Dnes po rentgenu a sudání sádry mi doktorka řekla, že první výsledky byly falešně pozitivní a žádnou zlomeninu jsem neměla, ale prý mi tam přebývala kost. Doktorka už je trošku postarší, tak mě zajímá, jestli je to možné. Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
ReHu

Já bych zkusila RTG kontrolu další někde jinde.

Další odpovědi
Keiran

Kazdopadne ano, jsem majitelkou obratle navic. Je to proste geneticka odchylka. Ve vasem pripade bych pozadala o kontrolni RTG vysetreni s naslednym popisem.

bartt13

v tomhle světě je možné pomalu všechno tak že bych řekl že ano