Gestas

Máte nějaké tipy na to, jak si pokazit život?

Nejlepší odpověď
led

Okrem odpovedania na vaše otázky?
Našli by sa nejaké tipy, ale radšej mám veselých ľudí, než smutných s pokazeným životom. Tak ich uchovám v hlbokom utajení…

Další odpovědi
Kepler

Třeba oženit se má 50% úspěšnost.

Emefej

Chlast, drogy, gemblerství.

ivzez

Ne.
Měla bych tipy pro opak.

autacek

Nechat se zbouchnout ve 14ti. Ale to už se ti asi nepodaří.

Alesh

Tak určitě si můžeš nějak nezvratně zku*vit zdraví. Ideální je nějaký pěkný úraz, přeražení páteře, oslepnutí, ztráta končetin. Znetvoření tak, aby se tě lidi bály, tj. popáleniny apod.
Další možnost je spáchat nějaký brutal zločin a nechat se zavřít tak na 15, 20 let nebo ideálně doživotí.
Další věci, které mě napadly se víceméně dají vždy nějak vyžehlit.

Edison

Narodit se (u některých se jen vyskytnout). Život je totiž absolutně fatální sám o sobě, vždy končí smrtí.

zjentek

Určitě, pěkná řádka by se jich našla.

Život ti většinou zkazí to co ještě neznáš ;)