jalovkec

Když mozku dojdou logická vysvětlení, proč se okamžitě chytí těch nelogických?

Např. když se skupině přihodí něco podivného, jedna ze spontánních metod, jak obnovit rovnováhu, je najít si obětního beránka a pomstít se jemu.

Odpovědi
Kelt

Moudrý člověk v případě problému ví, že je třeba hledat řešení, nebo různé možnosti. Podstatné je zaměření se na cíl, na cestu a prostředek se pak objeví. Odvážnému štěstí přeje.

quentos

A jakých jiných by se měl chytit, když ta logická došla?
… chce to trochu ten mozek používat, než sem něco napíšu…

elkon

To není otázka mozku jako takového, ale inteligence samotné osoby.