Frogman

Jak tvrdě spíte? Co vás dokáže probudit?

Já kolikrát spím tak tvrdě, že mě neprobudí ani budík nebo vysavač.

Naopak taky znám člověka, který když spí a někdo v pokoji potichu šlápne, tak se hned převaluje a kouká, co se děje.

Jak to?

Nejlepší odpověď
bolak

To záleží na tom v kolik jdeš spát. Dej si před spaním půlitr vody, a jestli tě neprobudí ani tlak močáku, tak závan močoviny a vlhké prostěradlo tě určitě po pár minutách probere.

Další odpovědi
briketka10

Spím taky, jak bez duše ani 3 hlasité budíky z mobilu mě nevzbudí :(

Ale co jediné mě na Total probudí jsou cikáni a jejich auta. Třískají
těmi dveřmi každou chvilku, že to zní neuvěřitelně nahlas, jakoby
měly odpadnout.

Kepler

Já bohužel moc tvrdé spaní nemám, zrovna mně probudila tvoje otázka. Ten net je hrozně hlučný.

Kelt

Někdy se vzbudím před zazvoněním budíku, jindy musí zvonit postupně 5 budíků, abych na to reagoval. To, že vypnu budík, neznamená, že jsem se probudil. Stává se, že během dne vypnu a několik minut nevím o sobě. Je to ale různé, myslím obecně. Někomu stačí 5 hodin spánku, jiný potřebuje 10 hodin. Také strava a námaha jsou nejednoznačné.

Jiří Bohumil

To je individuální a mění se to v průběhu života. Za mlada jsem byl na tom podobně. Dnes už musím korigovat množství prospaného času tak, abych spal dostatečně kvalitně. Pokud máš „přespáno“ tak tě i to našlápnutí, nebo otevření dveří, probudí. Ale pokud přijdeš na optimální režim, většinou, pokud nejde vyloženě o těžší zdravotní problém, je možno spát kvalitně a dobře i v pokročilém věku. A pokud chlapy budí to močení (ale ne uměle vyvolané-viz bolak), ale vyvolané „věkem“- prostata, doporučuji „Prostata formula“, „Prostenal Forte " a pod. Odzkoušeno a ověřeno, opravdu to pomáhá. To uvádím pro starší ročníky, aby odpovědˇ byla i trochu "užitečná“.:-)))

marci1

Docela dobře. Neprobudí mě ani sekačka. 🙂
http://jpeg.cz/i­mages/2017/03/­09/kAjOQ.jpg

Ladič pian

Bojím se reagovat, než si ověřím kdo upravoval. No nic, nález je negativní, mohu odpovědět. Usnutí při zvuku vysavače, podobně při práci za pásem ve stoje na pár vteřin a to opakovaně. Jinak mohu spát při drone music ale bez suchých praskavých zvuků, které dnešní tvůrci ambientu a podobných odrůd používají. Lze se ze spaní leknout ze zvuků z reprobeden, úsměv. 2× jinak je, když pracující stavaři usnou na 10 minut o přestávce, když by mohli žít, bavit se. No ale to jsem posunul do jinam. Jde o okolní zvuk, jestli by dokázal hluk zabránit spaní? To snad ne. To bychom byli jako roboti ovládání zvukem. Ale zvyknout být naživu při zvuku budíku, záleží na tréninku sebeovládání.

briketka10

Já ještě chodím pozdějc chrupkat.
Jéje a mám na něco dobrýho chuť
co si mám dát co 😁

Frogman

Já dostal chuť na párky, tak je teď žvejkám. :DD

Kepler

Já už jsem si dal: hranolky s tatarkou a dvě deci rulandy 🙂

briketka10

Myslíš, že není pozdě na Hranolky?
Jůů mám je i malou poličanku hmmm
a žeby jedna kyselá okurčičká cóó tak
jo.. 😁
Pivko tu mám taky, ale na noc/ráno to
nejde moc bych se nachodila :))