Gestas

Jak se kouří pohanka?

Mluvil o tom pan prezident, tak by mě zajímalo, jak se to dělá.

Nejlepší odpověď
marci1

No Bóže, tak se přeřekl. 🙂 Místo „abych pohádku dokončil“,řekl „abych tu pohanku dokouřil“. Tak moc myslel na tu cigaretu. 🙂
https://www.li­dovky.cz/video-zemanovo-prereknuti-misto-abych-pohadku-dokoncil-rekl-abych-tu-pohanku-dokouril-grg-/zpravy-domov.aspx?c=A180123­_141058_ln_do­mov_mpr

Další odpovědi
Smackdown

Každý tomu říka jinak, většinou je to Marihuana.

Kepler

Napadá mě, že by se dala usušit a rozdrtit nekatolička. Ona obilnina moc nehoří. Ale jinak by mě moc zajímalo, co vlastně Emzák o té přestávce kouřil. považuju to za krásný příklad a projev svědčící o jeho „bystrém“ mozku.

bolak

Měls koukat na debatu, tam těch přeřeků stihnul během hodiny asi 9, ale takováhle šílenost tam asi nezazněla. Každopádně pohanka je dobrá na krevní oběh, tak třeba mu to nějak pomůže alespoň rovně stát a nebude vypadat na konci povídání jako polednice. Z golfovýho vozíku se věší medajle dost špatně.