Ganymede

Jak doktorka zjistí, zda za mé potíže mohou léky nebo ne?

Zítra jdu k doktorce, mám jisté potíže, které jsou dlouhodobé, ale užívám léky (antidepresiva) a zajímá mě, jak ona bude vědět zda to je z nich a nebo ne? Pošle mě i tak někam?

Nejlepší odpověď
Muso

Zkušený lékař by měl vědět jaké mohou mít léky nežádoucí účinky. Může také doporučit léky na čas vysadit a zjistit tak, zda byly příčinou potíží.

Další odpovědi
ivzez

Já bych se nebála, lékařka si poradí.

Kepler

I kdyby to lékařka nevěděla z hlavy, existuje databáze léků, třeba http://farmace­utika.info/ Tam jsou vyjmenované vedlejší účinky, kontraindikace a další údaje. Jistě bude mít v PC něco podrobnějšího.

bolak

Jak říkáš, buď tě někam pošle a nebo tě pošle někam, to záleží jakou bude mít zrovna náladu.