cappuccino

Dojde evoluce tak daleko, ze cloveku pribyde treti ruka jako drzatko na mobil?

Kdyz se tak rozhlidnete, vsude je mobil jako prvorada potreba cloveka a vetsinou neni kam dat. Chlapi maji narvane kapsy, damy potrebuji vetsi kabelky, deti si nemohou drzet plysaky a mobily zaroven. Myslite, ze tohle priroda do budoucna zohledni??
Chce to trochu predstavivosti a smyslu pro humor!!

Nejlepší odpověď
marci1

Třetí ruka by se určitě hodila! Někdy mám pocit, že se už děti rodí s mobilem v ruce! 😄
V roce 2100 budou mít lidé možná ruku permanentně přetvořenou v jakýsi dráp připomínající rukojeť. 😄
Způsob, jakým držíme naše telefony, může v určitých místech způsobovat napětí – výsledkem pak mohou být „textové drápy“ a „90stupňové lokty“, které jsou také známé jako syndrom kubitálního tunelu.
😄
https://smartma­nia.cz/jak-budou-vypadat-lide-v-roce-2100/

Další odpovědi
michalds

Spíše budeme mít velké ukazováčky na ruce z toho klikání myší.

Savier

Zatím mám jen třetí nohu :D Ruka by se ale taky hodila.

Filip84

Možností je:

  • se nebude jebat. „Ty tvoje žirafy jenom žerou a vůbec se nepáří! Prodal jsi mi teplý žirafy!“ 😅 Když se nebude jebat, pták nebude potřeba, se předělá na ruku – jak už to má dneska jyřýk🤪👌! On je „vévoda“, z něho si vem příklad! 😂 Teďka kilty, sukně, šaty, to nebude, oblečení bude genderově, rasově, politicky i jinak neutrální, no tak se do pytlových, hnusných! 🤢, kalhot zase přidá rozparek, no a uvnitř bude kapsa na placatý přístroj. Jo a je emancipace: i z kliťáku může vyrůst ruka! 👌🙈 To zavibruje, rozepneš poklopec, ruka ti vystrčí placatý přístroj! 👌🙈🤢 Akorát bude muset být voděodporný, a to ony už jsou. A ty, co nejsou: budou! 😎😜😂
  • se bude jebat, ale jenom do zadku. Je emancipace. Rozmnožovat se budeme partenogenesí (https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Partenogene­ze). Kunda bude zubatá – vagina dentata (https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Vagina_den­tata): se bude chodit s kundou na kundozpyt, a k zubaři. 😅🤧🤢 Pták atrofuje, psychosomaticky, z tý zubatý kundy, jebat se bude jenom přípinákem, „na revanš“, „já opíchám tebe – ty opícháš mne“. Vytěžený místo v rozkroku velkých, hnusných, pytlových kalhot se použije k skladování velkých, těžkých, skládacích placatých přístrojů. Bude mít třeba obrazovku seskládánu z šesti dílů, nebo to bude takový mobilní origami. To bude účinné, protože než to rozkládá, tak to ani nebude vytahovat a to nezbytné vyřeší přes placatý hodinky. 🤷‍♀️ Takže taková stalinská methoda: „není placatý přístroj – třetí ruka netřeba“! 😂
  • se bude normálně jebat a lidem dojde, že placatý krámy jsou na prd. Každý produkt má svůj „poločas rozpadu“. Tady ty krámy, tvl, veliký to je, posere to pták – rozbije se to, plivne na to mrak – rozbije se to, spadne to na zem – rozbije se to, spadne to do záchodu – rozbije se to, dáš to do zadní kapsy, máš moc velkou prdel a si sedneš – rozbije se to, spadne to pod vlak – rozbije se to, moc to používáš, opotřebuješ akumulátor – rozbije se to. 🤦‍♀️ Beztak je to většině lidí leda tak k hovnu. 🤷‍♀️ No tak co, tak se dá pár chytrých hlav dohromady a představí „novinku“: mobilní telefon! S klávesnicí, malým displayem, voděodporný, nárazuodporný, co se dá udržet i jednou rukou! 😅
  • bude velký průser a lidi nebudou vědět, co to je mobil, ne tak placatý krám! Co já vím: Rusové a Gringos se „pohádají“ atomovými hřiby. A nebo třeba ani ne, jenom přírodě / bohům / intergalaktickýmu adminovi s námi dojde trpělivost, řekne: „Budeš sbírat, lovit a mrdat, prde!“, pošle nám tady roj meteorů, nebo veliký zemětřas, nebo tak něco, přežije nějaká ta tisícovka lidí, a ti budou mít jinou starost, než nějaký placatý krámy. 🤦‍♀️😎😜😂
  • bude centralisovaná vláda s absolutním vlastnictvím kapitálu. Taková dystopie. Placatý krámy nebudou, protože vláda rozhodla že jsou doprava bambus. 🤷‍♀️ Nebude placatý krám, nebude problém. 🤷‍♀️ Namísto mobilů bude soudruh strach! 🤪🙈
  • nebo ještě něco úplně jiného: muž s mobilem v nose! Prostě implantologie. Se narodíš a dostaneš rodný číslo a telefonní číslo. Smlouva s operátorem od 5 let! 😅 Kdo nezaplatí fakturu, tomu zablokují odchozí hovory a zrak mezi 12 a 15 hodinou! 😅 Volá ti chef? Cvaká ti svěrač! Volá ti stará? Hučí ti v klacku! 😂

Tonda Káňa

Nemyslím, evoluce zhruba funguje tak, že přežijou ty druhy, které se adaptují – při narození se třeba narodí žirafa s delším krkem, ta toho sežere hodně a přežije, ty s malým krkem chcípnou. Tak se ta žirafa s dlouhým krkem šíři reprodukcí dál. Musel by se narodit člověk s třetí rukou a my ostatní bychom museli zemřít, on by musel mít výhodu.

To se ale nestane, je to tedy nesmysl…

elkon

První duben už byl.

Drap

Určitě to nebude příroda zohledňovat.

jirka F

No jasně tu na břiše. Chápete to má tři ruce.🤣😁Ne ale vážně asi ne. Možná v příštím životě ti dám vědět.😉

aliendrone

😂😂😂
Písmo svaté praví, že „vše jest možné těm, kteří věří“ (pokud si to dobře pamatuji), takže kdo ví? 😉

Jisté je, že nějaký upgrade by se dnešním mobilzombíkům HODIL. 😉😂

Ovšem jakožto prakticky zaměřený tvor mám připomínku. Jednodušší, než nárůst celé nové končetiny by bylo prosté prodloužení rypáčku s tím, že by mu jen narostly prstíky. Nemyslíš? 😉 😂 😂

cappuccino

@filip84: tobe staci natuknout tema a uz to rozjedes ve vsech smerech!! Ja se ptam na drzak na mobil a ty hned o jebani:-)

Filip84

cappuccino: To poděkuj jyřýkovi! Ten přišel s „třetí nohou“.

cappuccino

@michalds: ty nahradi 3D tiskarny!!