pilostta

V noci jsem si asi přeležel krk a teď nemohu otáčet hlavou do stran. Poradíte, jak mohu napravit?

Bolesti krku

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Dobrý den v noci jsem si asi přeležel krk a teď nemohu otáčet hlavou do stran je lepší nějak procvičovat krk nebo to nechat uležet a nějak mazat mastičkami nebo to nějak zafixovat ???

Odpovědi
annas

Budete mít zřejmě zablokovaný krk. Proč,. to odpoví lékař. .

Pokud máte nějakou vhodnou mast, můžete mazat, tím si neublížíte, ale v pondělí jděte k lékaři.

Čím dříve půjdete k lékaři, tím léoe.

Měla jsem rovněž zablokovaný krk, čekala jsem,. čekala, ale nakonec jsem skončila v nemocnici, krk se mně uvolnil až po kapačkách.

Od té doby nosím stále na krku šátek, vyhýbám se průvanu,. třeba při
cestě autobusem. Za krkem jsou citlivé body, jimž průvan nerospívá.

Až budete v pořádku, zkuste cviky, které krk uvolňují a zabraňují jeho zablokování.

jáára

A celej se otočit můžeš?
Tak neotáčej hlavou, otáčej se celej…

Edison

Bez vyšetření Ti to NIKDO neřekne. A bez vyšetření Ti NIKDO neřekne ani co s tím, když neví, co tomu krku je…

Dochy

Někdy mi pomůže acylpirin a šlofík. Ale pokud je to poprvé asi by to chtělo konzultaci s lékařem.