VěruVeru23

Poradíte, jak mám postupovat, když nemůžu najít svůj potravinářský průkaz vystavený na dobu neurčitou? Více v doplnění.

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Ahoj nemůžu najít svůj potravinářský průkaz na neurčito,vystaví mi ho doktor bez poplatků ?Nebo jak mám vůbec postupovat

Nejlepší odpověď
mosoj

Vystaví ti ho k tomu určený lékař. Jestli bez doplatků nebo za peníze, záleží jenom na něm, nikoliv na Odpovědích.

Další odpovědi
terry

Jak snadné.
Nech si vystavit nový.
A případný poplatek ber jako poplatek za tvou chybku 😁

ivzez

Vystavení duplikátu by mohlo (??) být levnější,
protože není potřebné nové vyšetření.
Ale přesně Vám odpoví jen Váš lékař.

Markus23

Ahojky jak si to vyresila? Vystavy za mensi cenu novy? Nebo musia platit cely ..resim stejny problem