Dr. Darko

Vyplatí se pořád investice do bitcoinu?

Odpovědi
Safast354

Podle toho, co od dané investice očekávám, a co jí sám chci dát.
Pokud chci trávit čas s časováním trhu, studováním analýz ať už fudamentální či technické tak je možné, že se vám to vyplatí rozhodně víc, než je tomu u jiných druhů investic. I Když osobně tento přístup beru už spíše jako práci samu o sobě.
Pokud se o investici „starat“ nechci, zvolil bych méně volatilní investice, podle investičního horizontu do akciových či dluhopisových fondů. (samozřejmě pokud budu mít připravenou likvidní rezervu ve výši alespoň dvou měsíčních výdajů někde na spořícím účtě ideálně u jiné, než u hlavní banky). Bitcoin bych zařadil do kategorie k cenným kovům či k nakupování jednotlivých akciových titulů až na konec k zpestření portfolia.

elkon

To se někdy vyplatilo? Co lze vyčíst, tak je to riziko.