Adam

Točení hlavy

Už druhým týdnem se mi točí hlava. Byl jsem i u doktorky, dělala mi odběry ale vse je v poradku. Mám 17 let, nekouřím, ani ještě nepiju. Hraju fotbal. Mám tlak 138/ 71, 135/80 .. porad se mi to mění.. Myslíte si že by to mohlo způsobovat točení hlavy?
Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít odpovědi na stejný dotaz.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=to%C4%8Den%C3%AD%20­hlavy

Na tuto otázku jsem odpovídala několikrát. Osobní zkušenosti.
Trpím závratěmi, u mě je způsobuje nedostatek železa. Beru extrakt z červené řepy, někdy jako první pomoc stačí hrst hrozinek, dýňová semínka. Stále nosím s sebou.

Netvrdím, že je to tak u vás. Hodnota železa kolísá, záleží na stravě, takže někdy se ani v krvi nezjistí jeho nedostatek .

Zkuste si projít odkaz a přečtěte si, které potraviny železo dodávají. Pak uvidíte.

http://www.vi­talia.cz/clan­ky/nedostatek-zeleza-srovnaji-nektere-potraviny/

Další odpovědi
T-ess

Nosíte brýle? Možná by to mohl způsobovat špatný zrak. Také mě bolela a motala se mi hlava, když jsem špatně viděla, ale ještě jsem neměla brýle :)…

Drap

Změna tlaku může způsobovat točení hlavy.

vera508

Adame, taky jsem obcházela doktory, točila se mi hlava tak, až mě to málem „hodilo“ do silnice. Nic nezjistili ani na CT mozku. A pak mi někdo poradil – když máš pocit točení, opři se o zeď, vydechni, předkloň se a rukama se chyť za kotníky. Počítej asi do 10ti a pomalu se narovnej. Byla to dobrá rada. Snad ti pomůže

marci1

Zkus méně solit, nepít nápoje s velkým obsahem kofeinu a vhodnými potravinami jsou banány, jablka a hořká čokoláda.Ale v 17 letech točení hlavy není nic neobvyklého.

Reezo

Nejspíš, by jsi měl vypozorovat to, při jaké příležitosti a ti to děje? mě se třeba zatočí hlava, když mám napuštěnou horkou vanu a rychle pak vztanu. (občas mám pocit, jako kdyby to semnou mělo seknout)