IvkaH

Pomáhají cbd kapky s bolením hlavy ?

Nejlepší odpověď
df

To chce pátrat po příčině bolesti. Pak budou kapky nepotřebné. Hlava většinou bolí od zad, takže držení těla, sezení. Pak pomůže masáž. Mě bolí většinou po chlastu. Ještě může bolet, když jdeme hlavou proti zdi, nebo zeď tlačí na hlavu zezadu. To poznáš jestli bolí vepředu nebo spíš vzadu.

Další odpovědi
aliendrone

Osobně nejsem moc přesvědčen o účinnosti CBD. Nemohu to sice posoudit coby odborník, ale z jistých (zajímavých) zdrojů mám informace, že celý CBD humbuk vznikl jako reakce na státní oprese.

Tedy proč se namáhat a skrytě pěstovat odrůdy s vysokým obsahem THC/alkaloidů, když můžeš prakticky na poli naprosto bez potíží pěstovat HEKTARY technického konopí (s minimem účinných alkaloidů) a to pak pitomcům prodávat za skoro stejnou cenu. A fakt, že se po něm „nesjedeš“ ani náhodou? Stačí jen kolem toho udělat trochu reklamního humbuku (neslouží to jako droga, ale jako léčivo, tak proto) a easy prašule se sypou! ;) :)

da ny

Ne.

Millisek

Pomáhají. Dostala jsem na ně doporučení po covidu, kdy jsem nebyla schopna se vymotat z nekončící únavy a z pravidelných bolestí hlavy.

Vercule

Ahoj, já jsem se dívala na cbd-nano.com. Nabídka super. Máte s tímto shopem prosím zkušenosti?

Tuisenim

Raději bych se zeptal kolik litrů pitné vody vypijete během dne? Pitný režim je na bolest hlavy zásadní…