zjentek

Pokud muž spatří nahou ženu/samici a přesto nemá erekci, znamená to automaticky, že je v určitém ohledu dysfunkční?

Příklad: Nudistickou pláž vyhledávají už jen dysfunkční jedinci/samci. Děkuju.

Odpovědi
Rokio

Nemusím to tak být. Třeba je ten chlap jenom starý.

paul1

Já jsem už sice dost starý, ale jak říká lidová báseň 🙂 :
I když jsem už děda,
pořád se mi zvedá.
Co je mi to platné,
když mi žádná nedá?
Hodně ale záleží na momentální náladě, vzhledu a chování dotyčné, na konstelaci hvězd 🙂 atd.

orwell

Vůbec nemusí být dysfunkční. Jestli mu např. bude při tom manžel dotyčné držet nůž pod pytlíkem, bude s tím mít asi problém. A jestli ne, tak je fakt borec.

Disraeli

Sebekontrola, disciplína
Nálada/emoce, fyzické a psychické rozpoložení
Ta tvá dotyčná samice a její vzhled/přitaž­livost. pokud je to nějaká ošklivka Betty, „sumo břišní tanečnice“ nebo babička, tak nwm, nwm
Rodina
Situace – nějaká vypjatá, krizová; za jakých okolností potká tu nahou ženu – klidně při tragédii, málokdo, zde může mít erekci (přesto by se takoví našli)
Nevnímání žen jen jako sexuálního objektu (to už dnes moc lidí/mužů nezvládá, obzvlášť v tak přesexualizované společnosti)
Jiné zájmy, starosti, aktuální myšlenky, vevšímavost/ig­norování okolí

Kromě věku (moc mladá, moc stará; pedofilie, gerontofilie) a krizových situací, ještě další spíše výjimečné faktory:
Velmi silná morálka a věrnost – věrnost vlastní partnerce (kompletní, kde na jinou ani nepomyslí); věrnost příteli (jeho nahá partnerka, sestra aj.) a různé morální zásady nebo i náboženské přesvděčení, celibát (a zde už to souvisí spíš s tou sebekontrolou)
Taky třeba rasismus a ohled na to, odkud daná nahatice pochází
Samozřejmě asexualita, jiná orientace atd. ale to už jsou ty dysfunkce

Dochy

Ne.
Očekával bych reakci na nějaký okamžitý stimul, ale že by chlap hodinu koukal na hambatej obrázek a hodinu mu stál, tak to těžko.
Když člověk vídá baby pod černým hadrem tak ho nabudí, pokud uvidí odkrytej loket… Pokud vídá nahaté baby furt, těžko to s ním něco udělá.

Ale jsme různí, každý bude mít tu citlivost trochu jinou.

da ny

„Dysfunkční“, je ten,
který, když spatří nahou ženu, erekci má 😉
Je to „živočich“ — 😉

zjentek

Rokiáči, tak tohle je ta největší blbost, kterou jsem kdy četl. Ty nejsi starý, že? Protože tak to vůbec nechodí, jak ty si to představuješ. Mýlíš se. A doporučuju ti ANI PODOBNĚ NESMÝŠLET, bo karma ti nakonec vše splní a BUDE TĚ TO MRZET!!! 💁‍♂️☝🤪