Koralek

Jaký je oficiální termín pro okamžik před orgasmem, ze kterého není návratu?

Jaký je oficiální termín pro okamžik před orgasmem, za který jakmile se dostanete, již vyvrcholení nelze zastavit?

Osobně ho nazývám Horizont Událostí – hranice kolem černé díry, kde gravitační pole je již tak silné, že z něho již nic není schopné uniknout. Tedy po překročení této hranice již není cesty zpět. Přijde mi to tak jako vhodné pojmenování 🙂
--

Okamžik před orgasmem, ze kterého není návratu

Odpovědi
Vojta24

Vždy je cesty zpět, můžeš si v té chvíli penis přiškrtit a kupodivu orgasmus ustane i ve chvíli kdy už se zdál být nevyhnutelný. Dá se tak velmi dobře oddalovat.