zjentek

Napadlo vás někdy už za Kalouska, Paroubka či Babiše, že jednou by v republice mohlo být až výrazně hůře?

Odpovědi
df

Jsou to jen loutky na šňůrkách. Ukrajinci mohou být pobiti na 3/4 a Židi na 9/10. Jak by se ti líbilo být v jejich kůži?
odeslat🤓

Filip84

Kecy v kleci! 🙄

Svět je v harmonii: Ty se máš hůř, než „za Kalouska, Paroubka či Babiše“. Já se mám lépe, než „za Kalouska, Paroubka či Babiše“.

Ale já Ti nezávidím, že se máš blbě! Já Ti to přeju – nic jinýho si nezasloužíš, se svým přístupem k žití! 😎🤓

zjentek

Df, co ti na ta moudra říct… Inu, tak na př. malárie stavy leckde reguluje taky a to docela účinně. Nepopiratelné, no ne? A pak jsou tady tací, kteří by právě proto chtěli plošně vymýtit komára, moskyta. No jo, no 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

df

Zjentek: jako jsou tací, co to by řešili hubením, to jsou ti, kteří nevidí za roh. To, co se děje s Ukrajinci a Židy mají na starosti jiné kapacity. Židi si to způsobili sami tím, že byli podvedeni ze strany temných sil a Ukrajinci tím, že je temným silám prodal Zelenskij. 😕

Filip84

Malárie se nabaluje v údolí řeky Nil, tady ji nesbalíš! 🤓😈