majki636

Máte někdo zkušenost s výrobou kuchyně na míru ? Jakou firmu můžete doporučit ?

Odpovědi
Pepa25

Ano, mám. Dobrou. Od místního truhláře, kterého mi doporučil architekt.

Alesh

Řeknu ti, jakou určitě ne a tou je Oresi. Vřele doporučuji si najít truhláře, co se tím zabývá ve svém okolí, a má výborné reference. Ty seženeš na většinou netu nebo ještě lépe od pár lidí, pro které dělal, máš možnost to okouknout přímo u nich apod.

Drap

Velice dobrou a nejen s nábytkem do kuchyně. S využitím místní malé firmy. U těchto malých firem je ta výhoda, že řekne dělal jsem v okolí to či ono, a člověk se může po dohodě s majitelem na jejich práci a výsledek podívat.

elkon

Zde je odkaz: https://www.kuchy­nekypr.cz/