Dochy

Má tento web ještě nějakého správce-admina, nebo už je odsouzen jen k rychlému vyhnití?

Nějak mám pocit, že se z toho stává žumpa a nikdo to neřeší. Reklamy jsou tu už asi 4. den (mnohokrát nahlášené) bez reakce, začínají se tu objevovat nabídky drog, za chvilku tu nejspíše bude možné objednat vraždu. Po změnách, kdy byla funkčnost webu očesána mám pocit, že se schyluje k „poslední kapce“.

Odpovědi
Savier

Ty nabídky drog mě opravdu zaskočily :D Máš pravdu!

Filip84

No a ještě tak, jako, otázka k zamyšlení:

Co je větší problém: to, že někteří členové funkci toho, že při nahlášení odpovědi / otázky se tato skryje do doby, než se k ní dostane admin, zneužívali ku „krevní mstě“ (nebo jen jsou 🤪🤓 a bylo to „dej volovi funkci“), nebo to, že tady je reklama na tabletky ku kokotů stavění, či fetu vyrábění? 😀

Já v tom mám, v celku, jasno.

Pepa25

Filip: ad I: právě, že automatické skrytí nahlášené otázky zřejmě nedávno zrušili (otázky bežně nenahlašuju, ale dřív tu byly na to neustálé stížnosti, ale teď ta reklama po mém nahlášení „nezmizela“)

Filip84

Pepa: Aha, tak proto se mi neskrývají žádné odpovědi! 😅

Jsou dvě možnosti: buďto jsi „zlobil“ a byl jsi „sesazen“ – víš co, a nebo máš pravdu. Já bych řekl, že B ist Richtig, poněvadž Dochy je taky zlatý, no tak by to taky „práskl“, ne?

Dochy

Však Dochy už to dávno práskl „Reklamy jsou … mnohokrát nahlášené“ ale bez účinku. Drogy samozřejmě také. A nevadí mi jen to, že jde o reklamu, ale navíc o hloupou a chybně formulovanou, takže s velkou pravděpodobností podvodnou. O těch drogách snad ani nemá smysl mluvit.