plebs

Který politik na př. od 1.1. 2023 je v ČR nejoblíbenější?

Hledal jsem průzkum a prozatím bez výsledku.

Nejlepší odpověď
da ny

https://www.kur­zy.cz/volby/o­blibenost-politiku/

Další odpovědi
Disraeli

Podle různých anket, průzkumů, atd (a to nejen za toto období, ale tak nějak vždy), vyhrává v konečném důsledku vždy: „ani jeden“, „někdo jiný“ atd. :D Takže NIKDO. ;)
Ti nejpopulárnější politici (nejvýraznější, lídří stran, vláda, opozice, vítězi voleb nebo jejich o něco méně úspěšní oponenti – ať už volby parlamentní nebo hlavy státu) jsou zároveň ti nejoblíbenejěší avšak i nejméně oblibení – takže když to odečteš, tak se to vlastně vynuluje… a nakonec vyhrává onen záhadný „někdo jiný“ neboli vlastně nikdo.
Neexistuje takový, který by měl nějakou podporu reálné většiny, není tu nikdo tak výrazný nebo úspěšný (výraznější by se občas našli – úspěšnější a schopnější však ne), nemluvě o obří nestabilitě, kdy se za krátká období ta popularita mění. Popularita je něco velmi nestálého a hloupého (a stojí na tom volby a vlastně vláda a celý stát :D).

zjentek

A právě průzkumy KRÁTCE PO prezidentských volbách hovořili v prvních příčkách o Zemanovi a Babišovi 🤷‍♂️

Pepa25

Tak to neumíte hledat: nejaktuálnější je průzkum CVVM probíhající na přelomu roku, zveřejněno 3.2.2023 – je v odkazu. Největší důvěru měl Babiš.

Zdroj: https://cvvm.soc­.cas.cz/cz/tis­kove-zpravy/politic­ke/instituce-a-politici/5639-duvera-vrcholnym-politikum-na-prelomu-let-2022-a-2023

Ametyst

Pokud je to opravdu Babiš, jak píšete, je s podivem a k zamyšlení, proč nevyhrál volby, logicky. 🙂 Někteří přemýšlejí, někteří věří. 😁:-D

aevul

zjentek: odkaz asi nemáš, co? Téhle informaci se mi opravdu nechce věřit.

zjentek

Máš číst i běžné zprávy črdele jako třeba Novinky a ne jen vyhledávat extrabuřty a cítit se tak výjimečný a jiný. Psali to, hned po volbách, nepotřebuji důkaz, píši ti o tom.

aevul

No, když něco říkáš ty, tak je to obvykle přesně obráceně. Stačí se zamyslet, když je nejoblíbenějším politikem Babiš, proč tak drtivě prohrál ve volbách? Proto jsem chtěl zdroj. A už chápu, že zdrojem bylo zjentkovo zbožné přání.

plebs

Da ny dík za info já nejvíce obdivuji generála, dobrý voják při budování komunismu dobrý při budování kapitalismu a rovněž jsem již pochopil že 6 milionů Čechů dalo hlas ex komunistům jiná možnost nebyla.
A můj přestárlý příbuzný který pracuje jako můj poradce expert znalec a pamětník jiných Ismů, ovšem já jej hodnotím jako dezoláta má názor, podívej Juro do historie také jiná možnost nebyla.

VaclavZeman

Zjenteku, dík.

zjentek

Seš kopyto 😉