VaclavZeman

Ktere slavne osobnosti jste potkali zcela nahodne?

Ja jich potkal mnoho, at uz Martina Frydka ml., Daniela Landu (ktery se ode me chtel nechat svezt kvuli jeho problemum s autem, ale ja – tlustoch v malem aute – odmitl), Reye Korantenga a par dalsich. Ale vcera jsem v cukrarne Palome (vlastnenou p. Babisem) potkal kocicku Evu Perkausovou. Abyste me pochopili, jejich dezerty bych v zivote neochutnal, jednak mam totiz cukrovku a jednak cena okolo sto korun ceskych mi za dorticek pripada trosicku moc. Ostatne i cena kopecku zmrzliny, ktera je zde ctyricet korun ceskych, mi pripada nekrestanska. Ale muj student, ktereho doucuji rustinu, me pozval. Tak jsem pochopitelne nemohl odmitnout a tu nahle jsem ji zahledl v zelenych satech.

Nejlepší odpověď
Drap

Koho považuješ za slavného? Kdo ještě neni slavný a kdo už ano?

Další odpovědi
Filip84

To že je někdo slavný, vůbec neznamená, že je osobnost, často je tomu naopak.

Pochop: politiky neznám, neznám různé ty moderátory televisního zpravodajství, takže, krom Daniela Landy, nevím, o kom píšeš.

Herce jsem potkal, ať už ve vlaku, v hospodě (jako host i v servisu), v obchodě: různě. Já si nepamatuju jména, musím to pohledat:

Karel Gott
Marián Labuda (ten je ještě menší, než se ve skutečnosti zdá, je to opravdu prcek)
Petr Rychlý (zamindrákovaný idiot)
Ivana Chýlková (to je úplně normální, obyčejná a docela fajn baba)
Jan Rosák (hloupý, tupý a namyšlený cockot)
Jan Přeučil (bezproblémový, skromný, člověk, ale hraje pořád, prostě: professionální deformace)

tedy, co se pamatuju. Asi jich bylo víc, ale při pouhém „potkání“ si jich stěží všimnu.

quentos

V. Havla (měl nedaleko chalupu), jinak si nevzpomínám – setkání na scrabblových turnajích se asi jako náhodné nepočítá (i přestože jsem se tam s danými osobnostmi nepřijel setkat – jel jsem si zahrát, ale věděl jsem, že přijedou, viděl jsem je na seznamu přihlášených); pokud ano, v tom případě J. Nohavicu a V. Sázavského…

led

Náhodne?
Na svojich cestách som sa v roku 1982 počas pobytu v Leningrade cez časovú dieru ocitla v Petrohrade v roku 1917. Počas raňajok si ku mne prisadol mladý muž, očami požiadal o môj súhlas prisadnúť si. Mal tak uhrančivé oči, že som mu prepáčila aj ten klobúk na hlave počas stolovania. Mlčky sme si pripili, nie vodkou, ale čistou vodou. Po raňajkách vstal, prstom sa dotkol klobúka na pozdrav a ticho ako duch odišiel. Bol ako duch, celú dobu neprehovoril, ale jeho oči… Pri odchode z jedálne sa pýtam služby, kto to bol? „To bol ten Americký novinár John Reed… " Zrazu to bolo ako byť súčasne v roku 1917 a v roku 1982.
Nesmejte sa, to sa naozaj stalo. No dobre, kapnem božskú… Práve v čase môjho pobytu sa tam nakrúcal film "Rudé zvony“ podľa knihy Desať dní, ktoré otriasli svetom" a naozaj, nebol to John Reed, ale iba akýsi u nás známy spagettowesternový herec Francesco Sparanero, známy aj ako Franco Nero, ktorý hral Johna Reeda. A ten klobúk na hlave? To si len v kostýme počas krátkej prestávky odskočil dať niečo do úst. A ako na potvoru len pri mojom stole bolo voľné miesto. No čo sa dá robiť, smel sa pri mne najesť. Chudáčik hladný…
Vzhľadom na to, že som sa pohybovala v kruhoch „od žobráka ku kráľovi“ od tých chváloslávou i zatratených, hriešnikov i svätcov, viacmenej mi chýba už len „náhodné“ stretnutie s Trojjediným Pánom Bohom. Ale podľa dôvernej informácie, ak Svätý Peter, kľučiar od Nebeskej brány povolí audienciu, aj k tomu môže prísť. Chce to len trpezlivosť. Nuž, čo sa dá robiť? Počkám, rôčik-dva, desaťročia, či storočia. Mám čas pri cestách časom…

janeklede

Volodymyr Zelenskyj (Linnich – Něměcko)

Dvorní šašek

Před 7 lety Ivana Bartoše nebo Martu Jandovou.

Rocker

Kdysi Vaclava Havla s Olgou,když jsme jeli kolem Hrádečku na kolech.
Jinak v okoli našeho bydlistě bydli spousta herců,potkavam se s nimi běžně.

paul1

Kapelníka Velčovského, Michala Slivku, Janu Kociánovou, Maju Velšicovou (ty jsme měli dokonce doma, po skončení pořadu „Viecha dobrej nálady“ přišli na kafe),
Wabi Daňka v tramvaji, ale jen jsme se pozdravili.

cappuccino

Rudolfa Hrusinskeho na rybarskych slavnotech
Baru Basikovou v Blatne
Hanu Zagorovou na letisti v Mnichove
Vaclava Havla s Dasou na premiere filmu v Praze

led

Mnohé slávne osobnosti sú často radšej, v súkromí, keby neboli slávne osobnosti a mohli žiť ako iní ľudia, stratení v dave a môcť si zatancovať v daždi bez otravných fotografov.