mosoj

Krize dolehla i na internet ?

Morálka upadá, školství upadá, ekonomika neroste, na „Odpovědích“ není na co odpovídat, už i ten sex všichni znají. Co bude dál ?
Doplňuji:
Jenom podotýkám, že se nenudím a ani jsem se nikdy nenudil. Jenom to zdraví mně některé práce již omezuje.
Moje konstatování bylo namířeno na jiný problém.

Nejlepší odpověď
briketka10

nic si z toho nedělej něco si udělej☺
já zas hledala v mejch odpovědích
Vietnamské filmy a dnes pořádek
v noťasu☺
Doplňuji:
jo dojedla jsem výbornou zelňačku
zkouknu ještě film Sociální síť na
něj se těším s kafíčkem a cigárkem
mějte se lidičky dobrou..

Další odpovědi
zzzzz

Mohl bys pomoct otestovat chyby v jednom souboru 🙂
Já když se tu nudím, tak čtu starší dotazy, dnes jsem četla ty od Michala K… Jedna plavací otázka mi ho připomněla. ☹

jirkajirka

Přesně takhle mluvil můj praděd,děda,otec a brzo budu tak mluvit i já.Je to názor různých generací.

zjentek

dál? ..můžeme se třeba zamyslet, zda jsme žili správně ..a u těch, kteří jsou za boha přesvědčeni, že určitě ano, u těch je to obzvláště zapotřebí.
Doplňuji:
..no a jestli jsme od nepaměti my lidé žili tak, že dnes vyvstávaj tyto otázky a nevíme, co bude dál, protože u sebe už začít nechceme, jelikož je, podle nás, na to pozdě, no tak potom se dá dělat ještě jedno: počkáme a počkáme ,)

ptáč

Sednou do křesla a budou zde bojovat. Hloupí jsou dost.

Shizuka

Není na co odpovídat ? :D tak když se tak nudíte, já už nějakou dobu hledám film Tintinova dobrodružství (The Adventures of Tintin) ke stáhnutí nebo online zdarma
jedině kde jsem to našla bylo v jednom playeru ale ten asi po jedné minutě po mě chce platit takže to mi je asi na prd :D

Reezo

Dost možná válka mezi Ukrajinou a Ruskem. Nejspíše by byla asi světová.

jirkajirka

Mosoj se sexem si nedělej starosti http://zip.er­.cz/2039

briketka10

Hoď to k nám přes plot :))

gagaga

jeste se popereme ! :)
p.s. vsichni mate mooc hezke kocici milacky :)

ja uz ty sve pochovala
a mam je v obyvaku zaramovane misto Hradcan…takovou vzpominku na ne ..a moji kluci mi nedavno rekli : no vidis mami, a " za chvili " tam budes viset i ty !!

( blbci ) :)

  • iv-

zzzzz

🙂DDD jde vidět, že Vám je v porodnici nevyměnili 😁

gagaga

oni ale doufaji ze jo !
hned pookrali, jak byla ta kauza s tema vymenenyma miminama ..a hned : bracho, trebas budeme mit stesti a budeme mit taky jinou maminu !!

jirkajirka

Ještě jedno zátiší a ta briketka v pravo se jmenuje Čertik http://zip.er­.cz/2035

jirkajirka

Naši kočičáci slaví nový rok http://zip.er­.cz/2033

briketka10

jirkojirko

no to není možný, kočičák nahoře je, jako
můj Ufík a vpravo, jako moje Briketka, ale
tu už nemám ta podoba je neskutečná :))

briketka10

Sůwa

mi poslala návod, tak už můžu poslat dvě fotky
mých koček jedna je Briketky, když ještě zářila a
Ufík, když zlobil a schovával se mi :))
http://screen­shot.cz/7ARME/
http://screen­shot.cz/L8USQ/

Sůwa

Super !!! 😁

zjentek

mosoj: „už i ten sex všichni znají“ ..to kecáš, já znám zatím jenom milování ,)

gagaga

ja znam oboji !!! heeec ! :p
( z knizek )

  • iv-

Sůwa

Jestli to náhodou není jen nějaká vnitřní krize…Čím pitomější otázky na odpovědích, tím víc je času na něco jiného než internet. Přes okna už pomalu není vidět, zahrádka přímo řve o úpravy před jarem a na stolku čeká nová zásoba knížek z knihovny ( a to zdaleka není všechno ). Když nic jiného, dají se hrát i bezva hry, kterými se pilují mozkové závitky. Hlavu vzhůru!!! 🙂

briketka10

mosoji

můžem podrbat za uchem ty
naše kočiřáky co ty na to ??

zjentek

to úplně všichni tady máte kočičáky z těch TéTéček? To se mi snad zdá ..vy snad podle nich máte i ty nicky nebo co ..to je nějaká móda, nebo web chovný stanice? :o

Sůwa

Zjentek – nevím jak ostatní, ale já tedy jo. Původně jsem měla kočičku a kocourka, ale kočička už není, tak podle ní mám aspoň nick 🙂
http://screen­shot.cz/HB0YK/

gagaga

Siamska ?? :)

mosoj

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/667159/SAM_2477­.jpg

briketka10

mosoji

moc krásnej, škoda, že já neumím
vkládat to uložisko áchjo áchjo :(

mosoj

Pro všechny a specielně pro Iv ještě jednu z Vátinky.

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/667160/clip­board_filtered6­.jpg

gagaga

:-*
( to je poslani pusinky )..snad to neuvidi ary, tomu ji tu posilam obcas taky :)

  • iv-

Jinak opravdu nadhera ..uz koukam na " krovicka " a maji mini zelene pupinky ..ale je moooc sucho ; (

mosoj

Ti si to opravdu zaslouží. Mám z nich radost.

briketka10

svítím si jen lampičkou jo
oprava: kočičáky 😁

Hamon

Kočičák je dobré papání…

Sůwa

Hamone, měl ses nad sebou zamyslet. Tvoje příspěvky v poslední době taky poněkud upadají… 🙂

Hamon

No fákt! https://www.go­ogle.cz/#q=ko%C4­%8Di%C4%8D%C3%A1k

gagaga

:))

zjentek

sůwa: a moje? Prosím prosím o tvůj názor, pro mě je to fakt hodně důležité, číst tvé názory na cizí lidi v ČR :o

Sůwa

Zjentek, tvoje názory mne nezajímají a kdybys napsal, že kočičák je dobré papání, tak jen potvrdíš co o tobě už dávno tuším… ☹

zjentek

no, byl to spíše pokus směrovat tě k zamyšlení, jestli je ještě někomu k něčemu dobrý, co ty tušíš a co tě zajímá ..ale minulo se to účinkem, tak se nedurdi :o