ovenečka

Kdy začínají ráno chodit kontroly, pokud jsem na neschopence? A do kolika hodin večer?

Nejlepší odpověď
quizzi

Kontrola může přijít téměř kdykoliv. Jediné omezení je to, že kontrola by měla dodržovat noční klid (22 – 6).

Další odpovědi
ivzez

Kontrola může přijít kdykoliv po celý rok 24 hodin denně.

Většinou nechodí v době nočního klidu, tj. od 22.00 do 06.00 hodin,
ale to je spíše kvůli tomu, že by se nemusela dostat do domu (radši
na to nespoléhejte).

V prvních 14 dnech nemoci může kontrolu provést i zaměstnavatel,
případně může provedením kontroly někoho pověřit.

hapiky

Lékař ti může napsát vycházky, pokud k tomu bude mít důvod(bydlíš sama, chodíš na terapie apod.)