Dr. Darko

Kdo je nejmocnější člověk světa?

Nejlepší odpověď
Kelt

Podle mne je nejmocnější a nejdůležitější člověk ten, koho vidíš v zrcadle. Ten rozhoduje, co uděláš a co neuděláš, co budeš mít a ne. Jestli někde sedí Kim, Putin, Zeman, Trump a může jedním telefonátem poslat raketu na libovolné místo, tak já si pro sebe mohu dělat co chci a nikdo mi v tom nezabrání. A ty v podstatě taky. Záleží ale, jak chápeš slovo moc.

Další odpovědi
zjentek

Kdejaký blbec, ovládne- li zdroje.

Někteří jedinci v sobě mají tu sílu být mocní a vládnout ostatním s láskou, bez nutnosti ovládnutí zdrojů. Nalézt však jejich úkryty a vytáhnout je na světlo světa je v epoše blbů prakticky nemožné. Přesto hodně štěstí ve společnosti vám přeje špatně informovaný optimista.

led

V dnešnej dobe to nie je žiadny politik, ale ten kto vládne peňaženkou. Nie je to jeden človek, ale skupina ľudí, ktorým človek, národ, štát nehovorí nič. Uznávajú len moc peňazí.
V športe, to by som sa musela trochu pohrabať v rebríčku silákov.

Najbližšie k pravde je zjentek.

Rokio

Podle mě Donald Trump.

Arne1

Je možné, že je to někdo v zákulisí, kdo nemá potřebu se svou mocí chlubit.

jsemjá

Jsou tři, a to Trump, Kim čong un, a ještě putin.

ElonMusk

Pravděpodobně Putin, ten má přístup k nejvíce zdrojům. Nejmocnější aliancí je nicméně NATO.

Kryšpín

Svět řídí miliardáři, zbrojaři a výrobci léčiv. D. Trump jim nepasuje do kšeftů poněvadž není válečník a zbrojaři potřebují odbyt, rovněž vyzkoušet nové a spotřebovat staré zbraně. A pro výrobce léčiv není vhodný zdravej nebo mrtvej člověk, poněvadž z těch není kšeft.