Martin Janás

Kde sehnat potravinářský průkaz bez praktického?

Od roku 2019 jsem bez praktického a tak bych potřeboval poradit co bych měl dělat, či kam zajít pro sehnání potravinářského průkazu?

Odpovědi
Filip84

Závodní lékař toho zaměstnavatele, pro kterého hodláš pracovat, a pro kterého, tedy, budeš potřebovat onen potravinářský průkaz, Ti ho vystaví bez problémů.

Jinak kterákoli nemocnice, platíš to, takže zavolat na informace a oni Ti poradí.

elkon

Pouze tři vteřiny, pro lenochy: https://www.sev­t.cz/clanky/jak-ziskat-potravinarsky-prukaz/
Žádným podvodem.

Drap

Najít si praktického lékaře a ten ti ho vystaví. Nikdo jiný ti ho zřejmě nevystaví.