Lukas27

Je zdravější používat doma větrák, nebo klimatizaci?

Odpovědi
College

Větrák je levný a klimatizace je drahá a vyplatí se tam kde v zimě není nikdy nikde sníh

elkon

Každému vyhovuje něco jiného, také záleží na prostředí.

Jakub Tlapal

Větrák je za mě k ničemu. Jenom víří teplý vzduch a jakmile ho vypneš, je v místnosti pořád stejný teplo. Klimatizace je za mě super, jen je potřeba ji zapnout a jít pryč. Nenechat na sebe foukat studený vzduch a místnost vychlazovat o pár stupňů. Ono i dva, tři stupně jsou znát 🙂 . My jsme si museli nechat v létě klimatizaci opravit a než byla opravená, tak jsem myslel, že se doma uvařím. Člověk si na ni hodně rychle zvykne.