jirka F

Jaký je váš lék na nešťastnou lásku?

Když například mně opustila holka kvůli jinému příteli 2 noci jsem byl kvůii tomu špatný ale nějak jsem to překousl a časem to samo přešlo takže můj lék je čas.Jaký je ten váš?

Nejlepší odpověď
Kelt

Nejsou léky Vše vypadá s odstupem času jinak, nemáme emoce ale uvažujeme normálně. Nejhorší je pasivita, hledat chybu u sebe. Prostě něco dělej, to co, tě baví a bude zase dobře. A máš aspoň nějakou zkušenost.

Další odpovědi
marci1

Čas a nová šťastná láska! 🙂

aliendrone

Eh ty jeden, chmury z čela zaženou ti ženská těla! :D :D :D
Ale vážně, marci1 má recht, nejlepší „lék na ženskou“ je JINÁ ŽENSKÁ. :)

dubraro

Čas.
Alkohol.
Komerční erotické společnice.

Drap

Nemám žádné nešťastné lásky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.