VaKo

Jaký je nejlepší argument proti neonacismu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Vejděte do země, kde vaši předchůdci způsobili holokaust. Budou vás tam mít velmi rádi až do smrti. Vaší, samozřejmě.

Další odpovědi
xxx3

Já bych řekl, že ultimátním argumentem jsou ty miliony zavražděných lidí. Co víc je třeba dodávat?

Alesh

Argumentace vychází z diskuse. Nelze tedy obecně říct, co je nejlepší. Až když dojde k nějaké ústní konfrontaci, pak podle tvrzení té protistrany je potřeba hledat správné věty, jak mu ta jeho tvrzení smést.

hapiky

Argumentů je mnoho, ale pro neonacisty by to bylo stejně k smíchu. Argumentovat rasovou či jinou rovnost všech lidí jsou pro neonacisty jen hloupé keci, které nikdy neuznají. Léčba je jen jediná: Měli by si sami vyzkoušet pobyt v koncentračních táborech (jako vězni).

Jiří Bohumil

„Retro“ nacismus, druhá světová válka a množství mrtvých v koncenrácích a na frontách.

Šidlo

fotka Kotlebu a jeho najbližších..­...prípadne 10min video pre večných skeptikov

alebo

keď sa plešiví, zavalití a tmaví pokúšajú presadiť blonďavý, atletický modrooký druh.......

alebo

https://dennik­n.sk/autor/jan-bencik/

keď si človek s dvoma technickými VŠ pletie základy dejepisu, každý týždeň si protirečí vo vlastných ideologických otázkach a argumentuje konšpiráciami

hapiky

Kepler: Neonacisté necítí k obětem žádnou lítost, spíše si ještě myslí, že byl k nim Hitler nedůsledný. Jsou to lidé milující pouze násilí, bez soucitu. Holokaust je pro ně zábava.

Kepler

To je asi pravda. Takže by si tu „zábavu“ měli užít na vlastní kůži. Jiný argument proti nim by asi neplatil, jsou to ti nejomezenější „lidé“ z omezených.