Cermak

Jakou formou provádíte detox organismu?

Nejlepší odpověď
mosoj

Chodím pravidelně na velkou.

Další odpovědi
da ny

Mám roky ověřené kapky od svého bioauditora
Vybírám jarní měsíce

paul1

Zkoušel jsem všelico, ale nejlépe podle mně zafungovaly různé potraviny a zvýšený pohyb. Z potravin zelený čaj, jablka, brokolice, citron, červená řepa.
Pro zvýšený pohyb zkouším cvičit podle návodu prince Charlese.

Zdroj: https://www.ka­fe.cz/celebri­ty/princ-charles-cviceni.html

elkon

Detoxikační čaj, nebo zelenou kávu.

successful

Půst, jím jen vývary, piju jen převařenou vodu nebo čaje – nejlíp detoxikační. Občas něco na způsob sauny, solné jeskyně, zkrátka páry.
U některých detoxiakcí jím i syrovou zlelninu a ovoce. Ale lepší je při deotixikaci jíst jen ty zeleninové vývary a převařené pití/vodu. To je nejlepší způsob detoxikace. Tak 3 dny za sebou.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.