Rosie5

Jak se vám projevila zlomenina?

Dobrý večer, spadlo mi na ruku (nad zápěstí) mražené maso, okamžitě se mi tam udělala velká tvrdá boule která na pohmat bolí. Bojim se ze se bude jednat o zlomeninu, tak si zajdu zítra na rtg pokud se to nezlepší, jen by mě zajímalo jestli se Vám takhle zlomenina projevila nebo jestli se jedna jen o narazeninu. Celkem to bolí, prsty hýbat mužů, prsteníčkem s trochou bolesti. Děkuji za odpovědi

Odpovědi
ivzez

Rosie,
přes internet tvou ruku nikdo nezrentgenuje,
nikdo rozumný ti neřekne žádnou diagnózu.

led

Zajdu zítra… proč ne až pozítří, nebo za týden?…
Pokiaľ neviete čo sa vám stalo nikdy neváhajte a hľadajte pomoc u odborníkov!
So zlomeninou, alebo obdobným úrazom, napríklad popáleninou treba okamžite ísť k lekárovi.Je lepšie nechať si od lekára vynadať za zbytočný zákrok, než trpieť za následky vlastnej neuváženosti.
Ale som prekvapená, že ste schopná písať na klávesnici a nevrieskať pritom bolesťou.