Cermak

Jak probíhají testy DNA? Podstoupili jste někdo tento proces ?

Odpovědi
autacek

Normálně ti vezmou krev a pošlou to na rozbor. Pokud se jedná o lékařské vyšetření.

No a pokud jde jen o srovnavací testy, tam obecně stačí jednoduchý genetický vzorek.

Dost záleží na tom, co se a proč hledá, zjednodzšeně jestli se to zkoumá gen po genu.

Funna

Ptáš se na to, co budou dělat tobě, nebo jak to testuje laboratoř?
Jestli ti jde o to, jak se odebírají vzorky, tak velice jednoduše, vatovým tamponkem se šetře vzorek na vnitřní straně tváře, to je vše…

Dochy

Asi záleží jaké. Ale jakési genetické vyšetření se dělá z krve. – Standardní odběr ze žíly.

PetaKo

Sestra s tím má zkušenost. Vím, že si objednávala domací testovací sadu na což jsem docela hleděla, že něco takového vůbec existuje, tak jsem se dívala na to dna center a je to opravdu osvědčené centrum, které se tady těmi testy zabývá.

majki636

Nevím jak to probíhá, ale buď je možné se domluvit s doktorem, který tě odkáže na příslušné oddělení nebo jsou pak hodně známé tady ty domácí testovací sady https://www.dna­center.cz//tes­ty-dna-cena

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.