PlayStationa

Jak/podle čeho vybrat krb?

S přítelkyní se stěhujeme do nového a máme trochu problém s tím, že nevím jaký krb vybrat :) Co bysme měli zohlednit? Hledat umím, ale potřebuji nějaké shrnutí.

Odpovědi
LubosHa

Zkus tenhle článek – http://www.fla­men.cz/cz/jak-vybrat/ – tam mají všechno dobře popsané.

Emefej

Že tě to baví? Ty a tvůj virtuální dvojník tady jenom spamujete. PlayStationa se zeptá, LubosHa do deseti minut přispěchá s odkazem. Po čase si úlohy měníte, LubosHa se ptá, PlayStationa nás obdarovává odkazy a tak pořád dokola.

Jana5678

Já jsem si pořídila krb nedávno, a to na internetových stránkách zde https://www.lev­nekrby.cz/, kde mi ochotně poradili a společně jsme vybrali ten, který se hodil přesně do stylu mého obývacího pokoje. Já jsem velice spokojená a s manželem si rádi zatopíme a dáme si sklenku vína, proto věřím, že i vy si vyberete s přítelkyní krb přesně podle vašich představ.

Petrovskalui

Přeji pěkný den, prosím chtěla bych se poradit jak mám vybrat kvalitní krb do nového domu prosím? Manžel se stará hlavně o stavební věci a já řeším vybavení. Tohle nevím dle čeho vybírat?

Renikled

Jako první se při výběru krbu musí myslet na to, do jakého domu vlastně budete krb pořizovat. Já jsem kupoval krbovou vložku do nízkoenergetického domu. Na to se třeba specializuje firma krby-bef.cz , která vyrábí takové krbové vložky, které jsou vhodné do těchto domů.

Michálek1245

Ono to je složitější , než se na první pohled zdá. Ale jako zase to není tak, že by si s tím člověk nedokázal poradit sám. Ideálně si nechte udělat více nabídek od různých výrobců, tak se dostanete do nějaké cenové relace. A pak podle výkonu a vlastních možností. My máme třeba designový krb od https://rocal­.cz/designove-krby a ten vypadá teda fakt krásně a dá i dost tepla. :)

mimamocz

Příspěvek smazán administrátorem.

Honzyn14

Příspěvek smazán administrátorem.