LukynLokunik

Je normální u nataženého vazu bolestivý hematom?

Diagnóza S936 – Podvrtnutí a natažení jiných a neurčených částí nohy pod kotníkem

Dobrý večer, jmenuji se Lukáš a jsem po menší zlomenině zánártní kůstky. Chodil jsem 14 dní už na tu nohu, ale pořád mě bolela na došlap a u prstů. Šel jsem tedy k chirurgovi, ten mě poslal na RTG a poté se podíval a řekl, že je vše v pořádku… Že prý jen distorze hlezna a a natažení dalších šlach a vazů pod kotníkem… Mám se objednat na RHB + Ft(fyzioterapie) Je normální, řekl mi, že mám jen natažené vázy… Protože když na to šlapu, tak v tom je taková jiskřivá bolest a menší hematom… Děkuji za každou smysluplnou odpověď…
VĚDĚT CHCI, JESTLI JE NORMÁLNÍ, ŽE NATAŽENÝ VAZ MÁ HEMATOM A ŽE JE OBROVSKY BOLESTIVÝ.

Nejlepší odpověď
Drap

A vědět chceš co: Že musíš na rehabilitaci je jasné. K tomu neni co dodat.

Další odpovědi
Edison

Děkujem za informace. Nevím ale, k čemu nám jsou. Už vůbec na co očekáváš odpovědi.

quentos

Smysluplnou odpověď bohužel nedostanete, a to z několika prostých důvodů.

  1. Vaše výpověď neobsahuje žádnou otázku. Není tedy vůbec jasné, na co se ptáte.
  2. I kdyby v příspěvku otázka byla, zde není lékař. Fundovanou radu v tomto nikdo jiný než lékař neposkytne.

Po doplnění: viz bod 2).