Savier

Dá se lidstvo brát jako vyspělá civilizace?

Z pohledu mimozemšťanů.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Zdaleka nedá. Primitivní předsudky, násilí a války, náboženský fanatismus, lidé jsou stále stejní a nepoučitelní. Teď dokonce EU poroučí větru-dešti, reguluje a buzeruje, a máme tu nové zelené náboženství, kde jsou lidé a jejich dosažená životní úroveň obětovány na oltář anonymní záchrany planety.

Další odpovědi
Disraeli

Vzhledem k tomu, že žádné mimozemšťany neznáme… se lidstvo dá brát dokonce za jedinou civilizaci. ;)
Počkej až, co po nás zbyde (jestli vůbec) nebo až objevíme někoho dalšího, kdo by to mohl posuzovat, porovnávat. ;)

Filip84

Mimozemšťané jsou domněnka: nemůžeš se ptát na hodnocení vyspělosti z pohledu domněnky – otázka je nesmyslná! 🤓😅

Tonda Káňa

To záleží na těch mimozemšťanech. Pokud to jsou oproti nám „primitivní opice“, tak jsme pro něch high-tech civilizace 😅

Pokud jsou od nás intelignečně vzdálený tak, jako my jsme od prasat, tak pak je to jiná…

Ale obecně se to nedá říct, přeci!

zjentek

Vy??? 🤔🤔🤔 Jako, pobavils nás 🥵🥵🥵

Savier

To si zabil :D

df

Mmm, zatím odpověděli 3 mimozemšťani. 🤔

Tonda Káňa

Hlavně že se ozval ten pravej…