anetadela1

Co je Piracetam?

Piracetam je přípravek k posílení mozkové činnosti. Člověk se pak lépe soustředí, víc mu to „pálí“. Používají ho lékaři, politici, a především studenti kvůli lepším výsledkům ve škole. Piracetam začíná účinkovat po 2–3 týdnech a nemá téměř žádné vedlejší účinky (má, jako každý jiný, ale v minimálním množství). Dalším přípravkem je Speed8, který učinkuje okamžitě, ale je jednorázový a já jsem žádnou změnu nepocítila. Právě proto jsem se ptala, jestli někdo užíváte Piracetam a jestli jste pocítili změnu? Tak kdyby ho náhodou někdo bral, pište, prosím, vaše pocity. Díky…

Nejlepší odpověď
martina1

Piracetam jsme "chroupaly"před maturitou.Nevím,jes­tli to pomohlo a víc jsme se koncentrovaly,pro­tože nějaký velký účinek jsem na sobě nepociťovala.Druhý lék neznám.Pokud chcete piracetam kvůli lepčí koncentraci,tak zkuste pít čaj z Ginko biloby nebo Maté.Ti mi pomáhájí se soustředit a nebýt unavená.

Další odpovědi
BIGFOOT

Piracetam beru a to v dávce 1200mg,měl sem jako malej dost škaredej úraz hlavy a aby se mi líp přemýšlelo a mozek se prokrvoval tak BIGFOOTmi ho už před pár lety napsala neuroložka.Druhej lék neznám,ginkgo biloba taky beru .Když beru nékdy jenom ginkgo bilobu a neberu piracetam,tak to poznám hnedky během tří dní.Nemyslí mi to jak by mělo,jsem unavenej a ospalej.BIGFOOT

rybíz

Gingko biloba, Gingio nebo Gingkoprim mají téměř zanedbatelné účinky.Jinak:http://www.doc­simon.cz/kat/le­ky-zlepsujici-pamet-a-koncentraci

kropitko

Já osobně bych vůbec Piracetam nesrovnávala se Speed 8. Piracetam je lék,Speed 8 pouze stimulant. Podle mého každý funguje na jiné bázi. Piracetam se používá jako lék,tzn,pro nemocné lidi,tedy aspoň to tak dříve bývalo.