Kanovka

Chycení papouška

jak byste chytili papouška? ulétl mi ve středu, když jsem se dívala do budky, je to mládě, každý den přilétá k kleci ke svým rodičům a ti ho krmí, když jsem ho chtěla chytit síťkou, lekl se a ulétl, tak jsem na něj připravila takovou sklapovací sýto, stačí zatáhnout provázkem a je chycenej ale nechce se mu do něj, nenapadá vás nějaké jiné řešení, jak ho chytit?

Nejlepší odpověď
www

Pokud ti ulétl z voliery, místo síta zavři dveře! A pokud jen v bytě, nakonec vleze do klece sám, hlavně ale neotevírej okna 😁 !

Další odpovědi
žolik

on se chytne až se unavý,bude to dýl trvat nakonec tam vleze sám.

Zdroj: žolík