bohušek

Jak chytit papouška?

jak máme co nejšetrněji chytit papouška který nám lítá po bytě,a zavřít ho do klece?

Nejlepší odpověď
ten který je

1.Pokud byl dříve v kleci a měl tam i potravu,počkejte až se sám vrátí.
2.Nalákejte ho na senegalské proso.Vezměte klásek do ruky a až Vám přistane na ruce opatrně s ním jděte ke kleci a vsunte ho do klece.
3.Poslední možnost ale ne moc dobrá – pokud selhaly tyto předchozí rady,nepronás­ledujte ho ale vyčkejte až se usadí,hodte na něj utěrku nebo nějakou látku a dejte ho do klece.

Další odpovědi
Miroslavst

K 3. odpovědi jen upřesním, že lepší je záclona.

panenka

Ze začátku jsem svou andulku chytala tak, že jsem si připravila ručník a do ní jsem tu andulku vždy chytila a pak dala do klece. Ted už je to rok co jí máme vždy když jí vypustím vezmu si k sobě zrcátko ze zvonečkem které jsem koupila andulce do klece tim zvonečkem zazvoním a když mi sedne na ruku tak jí dám do klece.Pokud máte papouška chvíli chce to čas jak si na vás zvykne uvidíte že to pak bude lepší.

atriplex

Počkejte až bude tma a zhasněte.

H@nk@

vždy sem svoji andulku nechala aby mi vlezla na prst a pak ho onesla do klece…

ten který je

Máte pravdu Miroslavste,ale ta záclona by měla být vyrobena v bývalé NDR. 😁