nyjono

Budou v budoucnu potřeba návody k použití opravdu na všechno?

Inspiroval mě dotaz v odkazu níže.
Nevím, na co návod. Jak jíst?
Čím to je?
Leností přemýšlet? Výchovou?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dynove-seminka-bio-sa-mozu-hned-jest-a-dat-do-jogurtu

Nejlepší odpověď
Kepler

Doufám, že na to jak se dělají děti, ne.

Další odpovědi
elkon

Čím složitější zařízení, tím obsáhlejší návod. To je zcela normální. A bude to jistě i v budoucnu.

led

Podľa tunajších príspevkov, mnohí potrebujú aj návod na písanie otázok a kde napísať aké písmeno.

_Bůh_

Tak někdo by zase potřeboval návod, jak si dát normální jméno a profilovku. No jo no, nyjono, kdo ti ten návod ale dá, no.

nyjono

_Bůh_ > co je pro tebe normální jmého? Bůh?