Savier

Budou v budoucnu existovat kríženci šimpanze a člověka?

Věda jde dopředu. Máme velmi podobnou DNA.

Nejlepší odpověď
Filip84

Ne. 🙄🤦‍♀️

A, jen tak mimochodem: Ty bys jebal šimpanzici!? 🤢🙈

Další odpovědi
da ny

Už toho humoru bylo dost… 😉

Rokio

Ne. Tyto dva druhy nelze zkřížit. Lze například zkřížit vlka a psa, ale ne lidoopa a člověka.

Drap

A k čemu by to bylo? Je to nesmysl.

zjentek

Já bych chtěl koule jako má šimpanz!

Savier

Rokio: No nevím. Našel jsem tento článek. Ten tvrdí, že „vědci vytvořili prvního křížence člověka a opice. Zárodek přežil 20 dní“

Filip84

Savier: Embryo není živá bytost, rozuměj bytost schopná nějakého racionálního, „normálního“, fungování. Že vytvoří nějakého laboratorního krakena a budou mít orgáč z toho, že jim tam přežil tři hodiny, vyloučit, samozřejmě, nelze! 😅

Savier

🤣🤣

Tonda Káňa

Jsi tedy pro potraty?