bolak

Znáte někoho, na koho ve spánku spadl lustr?

Odpovědi
marci1

Neznám, ale taky neznám nikoho, kdo by spával pod lustrem. 🙂

led

Luster ešte nepadol, ale stalo sa mi v zahraničí, že ráno pred 8.hodinou ma zobudila hlava murára, ktorý búral stenu mojej hotelovej izby. Na recepcii mi zabudli povedať, že ráno začína rekonštrukcia. ☹
Teraz sa už z toho smejem, ale vtedy to bol šok.

Kepler

Slyšel jsem, že kdysi se to stalo nočnímu hlídači ve velké podnikové prodejně Osvětlovací sklo, n.p. Valašské Meziříčí.

Shoehardt

Ne, a ani neznám nikoho, kdo by ve spánku na lustr spadl.

ivzez

Ne.
Neznám nikoho, kdo by spal uprostřed místnosti.

led

ivzez, „Neznám nikoho, kdo by spal uprostřed místnosti.“ a to zase ja poznám 🙂