Savier

Znáte někoho kdo má více jak pět dětí?

Kdysi to bylo úplně normální. Dnes? Za mě vzácnost…

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
led

Ano

Ano, nájdete množstvo takých rodín aj s deťmi narodenými v tomto tisícročí

Ale slávny historický pár, naši súčasníci neprekonali. Cisárovná Mária Terézia mala spolu so svojim manželom Františkom I. Lotrinským 16 detí. Z toho 11 dcér a 5 synov. https://sloven­skepovesti.eu/de­ti-marie-terezie/

Další odpovědi
Drap

Ano

Ano, dokonce několik

GM

Ano

Z toho 2× dvojčata.

marci1

Jiná odpověď

Dokonce šest dětí a všechny dcery. Syna by si tatínek přál, ale maminka už další zkoušku „na syna“ odmítá. Tak uvidíme! 😄

Dochy

Ano

Arcimozek

Ano

Já jsem z rodiny, kde mám pět bratrů a jednu setru.

Ametyst

Ano

Znám jich docela dost.

paul1

Ano

Kelt

Ano

Sousedé měli 13 dětí.

Leon4

Ne

VaclavZeman

Ano

Bohužel, v Česku je situace úplně jiná než třeba v Rakousku. Je zde spousta lidí, kteří by rodiči býti neměli, ale děti mají. A potom tu jsou vysokoškolské páry, které kvůli nedostatku času nemají dítě. Přitom zrovna ony by jej měli míti. A ne jen jedno. Ale já rozhodně nepřispěju. Nesnáším cokoliv, co kňučí. Děkuju.

•adulinkqq•

Ano

led

marci1, ešte má čo robiť, aby dohnal „multiotecka“ Borisa Kollára (do 25.10.2023 predsedu SNR), ktorý má „len“ 13 detí 🙂

marci1

No jo, Kollár je nemá s jednou ženou, náš známý ano! 😄

led

marci1, detailistka 😁