Karel51

Zčernal displej mobilu Samsung S52

Mobil Samsung S 52, byl normálně funkční, ještě jsem s ním telefonoval, ukončil hovor, dal jsem si telefon do kapsy a šel jsem ven. Po návratu jsem si chtěl mobil zapnout a už to nešlo, protože byl černý displej. Pravděpodobně, ale byl funkční, protože, když jsem promačkával tlačítka, tak mi občas zavrněl v ruce, ale jelikož byla černá obrazovka, tak jsem nevěděl co se děje. Zkusil jsem vyndat SIMku a zase jsem jí vrátil a nic se nezměnilo. Baterka byla plně nabytá. Dá se s tím něco dělat?

Odpovědi
elkon

Servis. Simka s tím nesouvisí.

Ametyst

V servisu najdou možnost, jak zase nastavit jas, brightness. Někdy se to stává, ale mobil je plně funkční. Doufám, že to nebude nic horšího. Hodně štěstí.

Filip84

Není to Galaxy A52? Galaxy S52 jsem nenašel.