Rokio

Zachovala se moje bývalá učitelka účetnictví správně, když bez dovolení odešla z nemocnice?

Když jsem byl na OA, tak tato kantorka jednoho dne onemocněla a byla hospitalizována v nemocnici. Měli jsme pak suplentku a od ní jsem dostal jedničku, protože jsem byl v hodině aktivní a dobře jsem reagoval na její dotazy.

Pedagožka o něco později utekla z nemocnice a pak zase začala učit.

Byla tam kvůli fyzické nemoci.

Odpovědi
Filip84

🙄🙈

Přečti si to po sobě.

Pokud po přečtení budeš mít za to, že na tu otázku jde smysluplně odpovědět: vem si prášek! A počkej, až zabere.

Znovu si to po sobě přečti.

Pokud po přečtení budeš mít stále za to, že na tu otázku jde smysluplně odpovědět: objednej si antistresovou soupravu, např. zde: https://www.vsez­papiru.cz/shop/an­tistresove-soupravy/antis­tresova-souprava/ a použij podle návodu.

Znovu si to po sobě přečti.

Pokud i potom budeš mít za to, že se na tu otázku dá smysluplně odpovědět: nejsem účastníkem toto konference, nicméně bych chtěl tučňáka! 🙄🙈

df

Správně by se nezachovala, kdyby tě každý den mlátila obuškem po hlavě, dokud by to z tebe nevymlátila. Ale to ona ne! Ona raději skončí v nemocnici, hloupá. Dobře jí tak

elkon

Ta tvoje OA ti zřejmě je k ničemu, protože stejně stále pokládáš dotazy jako pako.

da ny

Když jsem byla ve školce. tak......
Proč dnes „řešíš“, nějakou minulost ze SOU?
ŽE UTEKLA UČIELKA Z NEMOCNICE, JE TVÁ VLASTNÍ DOMNĚNKA?
Byl jsi u toho?
A co je ti do toho?