anickakocick

Za jak dlouho od početí nebude první menstruace?

Třeba když mám menstruaci kolem desátého a početí bylo cca týden nazpátek, tak budu mít tuhle menstruaci anebo až příští?

P.S. Netýká se to mě, ale kamarádky. Chci ji poradit. 😅♥️😘😇😇

Nejlepší odpověď
Schluker

Muze menstruovat i v prubehu tehotenstvi. Jednoznacnou vypoved da tehotensky test.

Další odpovědi
Filip84

To je přece úplně jedno, koho se to týká. Jestli je ten, koho se to týká, samicí rodu homo sapiens sapiens před přechodem, s funkčními vaječníky a dělohou a souloží, pak se ho to týkat může. V opačném případě nikoli.

Kup si u svého lékárníka 2× test gravidity, to se pomočí podle návodu, pak se počká, a pak je výsledek. Když bude negativní, zopakuj za týden – dva, a případně se ještě objednej na kundozpyt, ne? Jednoduché … 🙂

Jinak to nezjistíš.

Drap

U každé konkrétní ženy to může být jinak.

elkon

To je na tom kamarádka tak špatně, že potřebuje radu od někoho, kdo sám neví?

da ny

Snad je kamarádka svéprávná a měla by být informovaná……
Nevyžádané rady (pomoc) se neudílejí/nepos­kytují!!!