zjentek

Z jakých pravděpodobných příčin může nepracovat automatická platba přes aplikaci Zásilkovna?

Všechno v rychtyku, banka vše ok, placatý přístroj restartovaný, peněženka aktualizovaná, Zásilkovna aktualizovaná… tak já už kura nevím. Já to po sedmi marných pokusech zaplatit za odeslání balíku asi vzdávám 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

(Znáte to na konci akce stačí zmáčknout jediné tlačítko ZAPLATIT a vše je vyřešeno ovšem nyní se nestane vůbec nic, pro hravé je možno mačkat na platbu dokola a dokola ovšem sekundu se vám potočí kolečko štěstí které vám jako říká bacha přemýšlím jenže nestane se VŮBEC NIC, ani žádnou výhru nevydává, bo kdyby aspoň „včil dával“ tak ani nemeknu, prostě je možno dokola a dokola mačkat červené tlačítko bez boje, asi jde o nějakou zkoušku odolnosti toho kterého soudruha protože nikde žádné info o odstávce systému či tak různě a podobně, tak prosím pomóc autista šílí!)

Odpovědi
Roman71

Neprovádí se nějaká údržba systému?
Nepropadal bych panice a zkusil to zítra ráno 😉