Drap

A někteří jsou úplně mimo, ještě dnes.

Další odpovědi
da ny

Ne.
Měla bych? 😉
Zpět se neohlížím.
A asi máme, už dlouho, tak nějak „jasno“.

zjentek

Tak ono rozhodnuto bylo ve skutečnosti roku 2014. Kdo byl v obraze, měl (a má) absolutní jasno už tehdy. Kdo je po lobotomii, dosud nerozumí, váhá… Jo a ještě to na nás, řadové lidstvo, zkoušeli i jinak. Pro připomínku stačí vzpomenout také na CELOU (cirka dvouletou) dobu JEŠTĚ PŘED 2 lety, kdy speciální operace na UA započala.

(Ale vše dopadlo dobře, vlastně bez boje [Ukrajinci a Rusové odpustí], cenám se nikdo ze zbývajícího řadového lidstva už nediví, Natural 95, Shell- současně 38,9 koruny a příjemně roste, plyn/energie/po­traviny no comment. VIVAT páni velkomožní podnikaví!!! Vivat s vámi, bože.)

aliendrone

Celkem mne mrzí, žes nevybral nějakou otázku s MOJÍ odpovědí. Uznej, že by bylo (i pro mne) zajímavé porovnat mé tehdejší hodnocení ve světle skutečnosti. Já si z toho pamatuji již jen ty své naděje, že konflikt bude krátký a „hoši se nějak domluví“. Pročež se otevřou možnosti k oboustranně výhodným obchodům (hlavně v Rusku, Ukrajina byla „rozparcelována“ již tenkrát – div jsem samou natěšenosti nevrtěl ocasem, to by byly kšefty!).

A dnes je očividné, že VŠECHNU smetanu slízne čínský soudruh, nám zůstane jen položka NÁKLADY. 😕

Filip84

Ne. Měl bych? Proč:

  1. co na Ukrajině opravdu je, nikdo nevíme. Je kolem toho silná, nejen mediální, propaganda, takže je více než pravděpodobné, že ta situace je minimálně odlišná od té, jejíž obraz se v nás snaží vytvořit officiální propaganda.
  2. Ať už je na Ukrajině cokoli, já to nezměním a, popravdě, ani to měnit nechci, i kdybych tou mocí disponoval. Historie mne to naučila, vznikla by alternativní historie a nikdo neví, nebyla-li by horší. Pravděpodobně byla! A jestliže něco nemohu ovlivnit, proč bych se tím měl zabývat, dělat si starosti, nebo něco podobného? To k ničemu není, leda tak na hlavy porouchání, nebo peptické vředy.
  3. Máme dost svých starostí. Více, než dost! Drahota, fragmentovaná společnost, kteroužto fragmentisaci umocnila hystrionská, nelegální a nesystematická reakce odpovědných činitelů na situaci kolem té choroby. ÚLDR a celkově Lidová republika Sudetský svaz, aspirují na zařazení mezi rozvojové země. Takže bych ocenil, kdybychom na Ukrajince hodili zvysoka bobka, nelezli – zase – někomu do zadnice a hleděli si svého. Ocenil, arciť vím, že to je marné, je to marné, je to marné.
  4. Tady se probírají různé koniny, protože tu je, taky, různá vybraná společnost. Taky je to tu hrubě zatrollováno. Proč by mne, potom, mělo interessovat, že pacienti s hlavou řeší nesmysly, blbosti, koniny a pakoniny? Řeší, oni vždycky řeší, řešili a řešit budou.