Bonifác

Vytvoření nové složky?

Neznáte někdo klávesovou zkratku pro vytvoření nové složky?

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Taková zkratka není, ale pokud chcete udělat několik složek po sobě, tak udělějte jednu, a tu několikrát zkopírujte pomocí ctrl+c/v .

Ale pokud chcete, existuje externí aplikace, která Vám toto umožní – ve zdroji.

Aplikace se objeví v systémové oblasti, a pak už můžete pomocí zkratky (lze změnit) alt+shift+N vytvářet složky. Pravým klepnutím na ikonu aplikace se dostanete do nastavení, kde lze např. nastavit automatické spouštění aplikace.

Doporučuju změnit výchozí název (New folder) na něco, kde na začátku bude pomlčka, pak se složka objeví vždy nahoře.

Zdroj: http://biglasag­ne.webpark.pl/mdA­xel_0_02.zip