Lukas27

Vyplatí se navštívit t ento víkend 16. a 17. 9. Dny NATO v Ostravě? Byl tam někdo?

Nejlepší odpověď
da ny

Nevím, co tam hodláte pořizovat.
Vyplatí e opravy, nákupy, repasy atd. Tedy něco pořídit, postavit, založit, opravit, investovat (vždy finanční efekt).
Netuším, co chcete, aby se Vám tam „vyplatilo“ a jestli to stojí ta tu námahu 😉
Jaké máte zájmy, záliby, co tedy hodláte návštěvou shlédnout

Další odpovědi
Drap

Pro mne nevyplatí

zjentek

NEVYPLATÍ! 😕

Tohle je akce vyloženě pro debila v maskáčových kraťasecxh s krosnou a třemi rozmazlenými parchanty hrubě neuctivými k vojenské technice a jako takový se tam můžeš cítit jako ta ryba ve vodě. 🤪

Ale mám tip. Stačí se vydat ke Klimkovickým sanatoriím a celou leteckou show odtud pozorovat z povzdálí, pěkně jako na dlani. (;